Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury

Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Minione Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Marzec 2018

KONKURS PLASTYCZNY EKO PALMA WIELKANOCNA

Marzec 5 @ 8:00 am - Marzec 22 @ 3:00 pm

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Eko palma wielkanocna" zorganizowanym przy okazji Świąt Wielkanocnych. Już od kilku lat coraz większym zainteresowaniem cieszą się nasze konkursy. W zeszłym roku nadesłano mam mini palmy z całej Polski, dwa lata temu dominowały nowoczesne, jeszcze wcześniej tradycyjne. W tym roku postawiliśmy na EKO PALMĘ, w której można wykorzystać materiały ekologiczne, wtórne - reacykling, wielkość dowolna, zatem zachęcamy do twórczego działania. Prace należy dostarczyć do naszej placówki do dnia 22 (czwartek) marca.…

Dowiedz się więcej »

Dzień Kobiet w Pilszczu

Marzec 8

Dzień Kobiet w Nasiedlu

Marzec 8

W dniu Koniet

Marzec 8

8 marca na godz 18:00 zapraszamy nie tylko Panie do sali kameralnej na koncert piosenek Anny Jantar w wykonaniu Oli Kalczyńskiej, wokalistki z Warszawy, która w Kietrzu zaśpiewa z towarzyszeniem gitarzysty i basisty. Podróż w świat znanych i lubianych przebojów niezapomnianej Anny Jantar zapowiada się niezwykle interesująco.

Dowiedz się więcej »

Dzień Kobiet w Nowej Cerekwi

Marzec 10

Dzień kobiet w Dzierżysławiu

Marzec 10

MARATON CHARYTATYWNY

Marzec 17 @ 8:00 am - 5:00 pm

WARSZTATY WIELKANOCNE

Marzec 24

Zapraszamy w  sobotę 24 marca na warsztaty wielkanocne. Od godz. 15:00 wspólnie będziemy wykonywać dekoracje wielkanocne, ozdobimy pyszne muffinki i wiele innych atrakcji. W trakcie warsztatów odbędzie się wręczenie nagród w konkursie plastycznym "Eko Palma Wielkanocna". Jeszcze do czwartku 22 marca przyjmujemy palmy na konkurs. Ponadto podczas warsztatów będzie można zakupić dekoracje świąteczne wykonane przez artystów z naszej gminy.  

Dowiedz się więcej »

KONCERT

Marzec 25 @ 8:00 am - 5:00 pm

Tym razem zapraszamy do Kościoła Parafialnego na Koncert Wielkopostny STABAT MATER - GIOVANNI BATTISTA PERGOLESI. W wykonaniu artystek w z Wrocławia.

Dowiedz się więcej »
Kwiecień 2018

Recital Andrzeja Kołakowskiego

Kwiecień 9 - Kwiecień 10

W przeddzień 8. rocznicy tragedii smoleńskiej będziemy gościć w Kietrzu, Głubczycach, a 10 kwietnia w Opolu pieśniarza - barda Andrzeja Kołakowskiego. Ten recital będzie okazją do poznania i wysłuchania pieśni odnoszących się do zbrodni katyńskiej i właśnie tragedii smoleńskiej. W Kietrzu do sali widowiskowej naszego domu kultury zapraszamy w nietypowej godzinie 12:00. Na pewno będzie starsza młodzież szkolna, ale zapraszamy każdego, kto o tej porze będzie mógł uczestnictwem w tym recitalu oddać hołd poległym. Wstęp wolny.

Dowiedz się więcej »
+ Eksport Listed Wydarzenia